Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı

+4
asherbook
özgenurr
mella.
8 posters
YazarMesaj
mella.
Administrator
Administrator
mella.

Twilight Oyuncusu : Edward

Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı Empty
MesajKonu: Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı   Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 2:39 pm

Bu bir şaka değil ama eğlenceli çünkü denenerek varılmış astro sonuçlardan derlenmiş. Siz de deneyin ama dikkatli olun, birini gıdıklayarak burcunu anlamaya kalkışırsanız, başınıza gıdıklanmaktan öte şeyler gelebilir.

Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.(test ettim onayladım patentini bilenek verdim patent no Fz-02)

Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır.

İkizler Burcu: Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?"(bu da doğru konu neyse odur kardeşim konuyu değiştirme değil mi zaten ben gıdıklanmam-garip tabi tikim bilenek yok ama bazen soldan soldan geliyolar gözüm seyriyo bi kaç kişi ölüyo sonra)

Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez, birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.

Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.(bunu ben test ettim onayladım eski yengeniz aslan burcuydu)

Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır.(patent no J-107)

Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.

Akrep Burcu: Önce gıdıklanmaya dayanamaz sonra birden tüm gücünü kullanır, tekrar soğukkanlılığına bürünerek insiyatifi ele alır ve gözlerini gözlerinize dikerek, kaşlarını çatar ve; "Kes şunu, hemen..." der.

Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktır.

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.

Kova Burcu: Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken, yüzünde hafif bir tebessüm belirir, bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup, kurulamayacağını düşünmektedir.

Balık Burcu: Önce nefret eder sonra hoşlanmaya karar verir çünkü bunu başkalarının da yapmak isteyeceğini düşünmüştür.
https://twilightfantr.yetkinforum.com
özgenurr
Twilight Fanı
Twilight Fanı
özgenurr

MesajKonu: Geri: Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı   Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 9:10 pm

Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez, birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.
<zanessa>
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
<zanessa>

Twilight Oyuncusu : Bella

MesajKonu: Geri: Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı   Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 8:39 am

İkizler Burcu: Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?"(bu da doğru konu neyse odur kardeşim konuyu değiştirme değil mi zaten ben gıdıklanmam-garip tabi tikim bilenek yok ama bazen soldan soldan geliyolar gözüm seyriyo bi kaç kişi ölüyo sonra)
asherbook
Administrator
Administrator
asherbook

Twilight Oyuncusu : Jacob

MesajKonu: Geri: Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı   Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 5:03 pm

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.

Kim ben ??
http://taylorlautnerfanclub.forumd.biz
JoeßşrMiley
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
JoeßşrMiley

MesajKonu: Geri: Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı   Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 1:42 pm

Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir

Vay be Çok Mutlu Sağol canım Çok Mutlu
oceaN.
Yeni Üye
Yeni Üye
oceaN.

Twilight Oyuncusu : Alice

MesajKonu: Geri: Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı   Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 2:29 pm

Sallama mella Çok Mutlu Razz
Bikerem ben hiç gıdıklanmam.
Drya yengeç daha elimi sürmeden gülmeye başlıyo.
♥ | Taylor ~ İrem | ♥
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
♥ | Taylor ~ İrem | ♥

MesajKonu: Geri: Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı   Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 3:27 pm

Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.
asherbook
Administrator
Administrator
asherbook

MesajKonu: Geri: Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı   Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 3:38 pm

Amma salladı ha
http://taylorlautnerfanclub.forumd.biz
♥ | Taylor ~ İrem | ♥
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
♥ | Taylor ~ İrem | ♥

MesajKonu: Geri: Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı   Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 5:18 pm

Ben aşırı gıdıklanıyorum yaaa herkes de bunu fırsat bilio gıdıklıyor beni
rocker
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
rocker

Twilight Oyuncusu : Bella

MesajKonu: Geri: Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı   Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 8:08 am

Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır

Sağol canım:)

Burcunuza Göre Gıdıklanma OLayı
1 sayfadaki 1 sayfası