Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

New Moon'u İnterten izlemek için

2 posters
YazarMesaj
gizzz
Moderator
Moderator
gizzz

Twilight Oyuncusu : Edward
Nerden : olimpiyadan yani bizim ünlü vampir ailemizin yanından...

New Moon'u İnterten izlemek için Empty
MesajKonu: New Moon'u İnterten izlemek için   New Moon'u İnterten izlemek için Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 1:29 pm

Arkadaşlar nere paylaşacam bilemedim.
New Moon Sineme çekimi alt yazılı nete düştü. İzlemek isteyen varsa izleyebilir.
Ben şuanda izliyorum.

işte link : http://videonette.com/twilight-saga-new-moon-tam-uyumlu-altyazili-t10950.html?t=10950

Alternatif http://www.baglanbize.com/online-tr-altyazi-dram-romantik-dram/49709-twilight-saga-new-moon-2009-online-izle-amp-turkce-altyazili-divx-ilk-bizde.html

ama ben birinci siteden izliyorum görünüt ve alt yazı kalitesi daha iyi New Moon'u İnterten izlemek için Sevinc New Moon'u İnterten izlemek için Sevinc New Moon'u İnterten izlemek için Sevinc
Merwe*Cullen
Twilight Fanı
Twilight Fanı
Merwe*Cullen

Twilight Oyuncusu : Edward

New Moon'u İnterten izlemek için Empty
MesajKonu: Geri: New Moon'u İnterten izlemek için   New Moon'u İnterten izlemek için Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 11:55 pm

sağol canım

New Moon'u İnterten izlemek için
1 sayfadaki 1 sayfası