Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Taylor'un Saplantıları .

3 posters
YazarMesaj
gizzz
Moderator
Moderator
gizzz

Twilight Oyuncusu : Edward
Nerden : olimpiyadan yani bizim ünlü vampir ailemizin yanından...

Taylor'un Saplantıları . Empty
MesajKonu: Taylor'un Saplantıları .   Taylor'un Saplantıları . Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 6:52 pm

RÜYA ARABA:AUDI R8
"Bu sadece küçük bir hediye, eğer isteyen olursa bana alabilir!Bu arabaya sahip olacağım."

FAVORİ RESTORANI:CHILI'S
"Kendi Combo'nu kendin yap kısmını seviyorum.Her şeyden biraz koyuyorum.Özel spesiyalitem için biftek, sarımsak, limonlu karides, patates püresi ve hafifçe kızartılmış mantar gerektiriyor.Bu karışım hoşuma gidiyor."

FAVORİ PROGRAMI:'AMERICAN IDOL'
"Salı ve çarşamba geceleri çekimim bittikten sonra 'American Idol'ü izliyorum.Bu yarışmayı 8 sezondur takip ediyorum.Son sezonda favorim Adam Lambert'tı.Beni hayrete düşürdü."

GÖZYAŞLARINA BOĞDURAN FİLMİ:'MARLEY AND ME'
"Bu film beni ağlamanın eşiğine getiriyor.Gözyaşlarımı bir türlü akıtamıyorum; fakat gözlerim doluyor."

SETTE OLMAZSA OLMAZI:AMERİKAN FUTBOLU
"Futbol her zaman hayatımda oldu, sette bile oyuncularla oynuyoruz.Özellikle çekimler bittikten sonra...

Favori oyuncum ise Kristen!"

alıntıdır...
nazgun
Yeni Üye
Yeni Üye

Twilight Oyuncusu : Jacob

MesajKonu: Geri: Taylor'un Saplantıları .   Taylor'un Saplantıları . Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 3:30 pm

teşekürlerr..=))
asherbook
Administrator
Administrator
asherbook

Twilight Oyuncusu : Jacob

MesajKonu: Geri: Taylor'un Saplantıları .   Taylor'un Saplantıları . Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 9:58 pm

Yazdım bi kenara Göz Kırpma
http://taylorlautnerfanclub.forumd.biz

Taylor'un Saplantıları .
1 sayfadaki 1 sayfası