Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Robert'in Remember Me anıları

4 posters
YazarMesaj
gizzz
Moderator
Moderator
gizzz

Twilight Oyuncusu : Edward
Nerden : olimpiyadan yani bizim ünlü vampir ailemizin yanından...

Robert'in Remember Me anıları Empty
MesajKonu: Robert'in Remember Me anıları   Robert'in Remember Me anıları Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 5:30 pm

Robert'in Remember Me anıları Et_robertpattinson_100209_large

Sanırım bu görüşmeden daha çok klip verilecek onlarıda çeviririz şimdilik sadece bu var

robert pattinson yeni filmi remember me'de romantikleşiyor ve yardımcı oyuncusu emilie De ravin hakkındaki ilk izlenimini anlatıyor

"New moon'un sonunu çekiyordum italyada ve remember me oyuncu seçmelerindne geçiyorduk. yönetmen dedi ki"sanırım kızı buldum,bence oldukça ilginç bulacaksın" ve bana seçme çekimini e-mail ile gönderdi. internet bağlantım çok yavaş olduğundan sadece başlangıcını izleyebildim .ki bu onun herşeyi berbat ettiği ilk 35 saniyeydi. "diyor ve devam ediyor robert" gerçekten çok komikti,bilirsin,batırmak,ve bir bakıma karizmatikti ama o sırada onun berbat ettiğini bilmiyordum,sandım ki o gerçekten sahneyi oynuyor bir tür doğaçlama yapıyor uyduruyor sandım"

remember me 12 martta sinemalarda. İçinde emilie ile olan aşk sahnelerinin de olduğu filmin yeni TV spot'ı ise yayınlandı.

videoyu izlemek için

http://twilightfantr.com/robert-pattinsonin-remember-me-anilari.html

çeviri:paramore
kaynak:etonline

kaynak:http://twilightfantr.com/forum/index.php?topic=18642.0
bella_alice_esma
Twilight Fanı
Twilight Fanı
bella_alice_esma

Twilight Oyuncusu : Jacob

MesajKonu: Geri: Robert'in Remember Me anıları   Robert'in Remember Me anıları Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 7:07 pm

saol
BlackWorld
Twilight Fanı
Twilight Fanı
BlackWorld

MesajKonu: Geri: Robert'in Remember Me anıları   Robert'in Remember Me anıları Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 8:27 pm

sağol canım
Merwe*Cullen
Twilight Fanı
Twilight Fanı
Merwe*Cullen

MesajKonu: Geri: Robert'in Remember Me anıları   Robert'in Remember Me anıları Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 10:29 am

sağol canım

Robert'in Remember Me anıları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robertin Küçüklüğü
» Remember Me NY Premieri!
» Remember fragmanı (mütiş...)
» Robert Pattinson “Remember Me” Setinden 2 Video (toplam 20 dk)
» Robert Pattinson Remember me Resimleri