Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Ben Büyük Bir Fanım!

2 posters
YazarMesaj
gizzz
Moderator
Moderator
gizzz

Twilight Oyuncusu : Edward
Nerden : olimpiyadan yani bizim ünlü vampir ailemizin yanından...

Ben Büyük Bir Fanım! Empty
MesajKonu: Ben Büyük Bir Fanım!   Ben Büyük Bir Fanım! Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 9:03 pm

Of krizlerdeyim Ben Büyük Bir Fanım! 351838 Ben Büyük Bir Fanım! 351838 Kız resmen Robla tanışmış Ben Büyük Bir Fanım! 351838 Ben Büyük Bir Fanım! 351838 Ben Büyük Bir Fanım! 351838
Buyrun sizi de krize girmeye davet ediyorum...
http://www.eclipsemovie.org/popsugar-rushs-im-a-huge-fan-contest-winner-meets-robert-pattinson/
Merwe*Cullen
Twilight Fanı
Twilight Fanı
Merwe*Cullen

Twilight Oyuncusu : Edward

Ben Büyük Bir Fanım! Empty
MesajKonu: Geri: Ben Büyük Bir Fanım!   Ben Büyük Bir Fanım! Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 10:16 am

evet bende tanışmak istiyorum ya of

Ben Büyük Bir Fanım!
1 sayfadaki 1 sayfası