Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Twilight Hayranları Buna Kızacak

3 posters
YazarMesaj
gizzz
Moderator
Moderator
gizzz

Twilight Oyuncusu : Edward
Nerden : olimpiyadan yani bizim ünlü vampir ailemizin yanından...

Twilight Hayranları Buna Kızacak Empty
MesajKonu: Twilight Hayranları Buna Kızacak   Twilight Hayranları Buna Kızacak Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 5:57 pm

Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!
Yönetmen Craig Moss, Twilight serisiyle dalga geçen bir film çekmeye hazırlanıyor.

"Fully Mooned" adını taşıyacağı söylenen film, Robert Pattinson ve Kristen Stewart'ın başrollerini paylaştığı Twilight serisinin parodisini beyaz perdeye yansıtacak. Düşük bütçeli olduğu açıklanan projenin bu sene hayata geçirilmesi ve önümüzdeki sene gösterime hazır olması planlanıyor.

Craig Moss'un daha önce yönetmenliğini üstlendiği parodi filmleri arasında "Saving Ryan's Privates" ve "The 41-Year-Old Virgin Who Knocked Up Sarah Marshall and Felt Superbad About It" bulunuyor.
asherbook
Administrator
Administrator
asherbook

Twilight Oyuncusu : Jacob

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Kızacak   Twilight Hayranları Buna Kızacak Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:32 am

Hade Be
Yırtarım ben o adamı =) =)

Bnce izleyende oLmaz Çok Mutlu
[i]
http://taylorlautnerfanclub.forumd.biz
narcissa
Twilight Fanı
Twilight Fanı
narcissa

Twilight Oyuncusu : Edward

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Kızacak   Twilight Hayranları Buna Kızacak Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 10:11 am

Yolarım ben o herifi yha!!!!!!
"Hade Be
Yırtarım ben o adamı =) =)

Bnce izleyende oLmaz [i]"

Ynen katılıyorum... düşük bütçeli işte!

Twilight Hayranları Buna Kızacak
1 sayfadaki 1 sayfası