Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Tutulma Basın Konferansı Röportajı

YazarMesaj
Hanqe
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
Hanqe

Twilight Oyuncusu : Alice

Tutulma Basın Konferansı Röportajı Empty
MesajKonu: Tutulma Basın Konferansı Röportajı   Tutulma Basın Konferansı Röportajı Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 6:27 pm

Tutulma Basın Konferansı: Sen ve Kristen ikiniz de ciddi oyuncularsınız. Birlikte oynadığınız sahnelere beraber mi hazırlanıyorsunuz? Bir araya gelip, sahnelerin üzerinden mi gidiyorsunuz, ya da sadece sete geliyor ve ne olacağına mı bakıyorsunuz?

Robert: Kristen’e çok açık geldiği zamanlarda, bazı nedenlerden dolayı, hiçbirşey anlayamıyorum ve gerçekten karakterin derinliklerine indiğimi düşünüyorum. Onun zihni tamamen farklı çalışıyor. Olayları çok hızlı bir şekilde kavrayabiliyor, ve ben Kristen’ın tam tersine olaylar hakkında kafa yormayı seviyorum. Birşeyi yaparken nedenlerini ne kadar çok bilirsem, o kadar rahat oluyorum. Bunu başka rollerim için yapmıyorum. Bu Edward için yaptığım birşey. Ama, ilk filmden bu yana, film ile ilgili detaylara derinlemesine girmeyi seviyorum.

Tutulma Basın Konferansı: Sen ve Kristen’ın gerçek hayatta birlikte olmanız ile ilgili fanteziyi anlıyor musun?

Robert: Bu konudaki fanteziyi anlıyor muyum? Hayır, tam olarak değil. Sanırım insanlar hikayeleri seviyorlar. Benim temel olarak vardığım sonuç insanların herşeyin sadece Alacakaranlık ile ilgili olmasını istemeleri.

Alıntıdır!

Tutulma Basın Konferansı Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası