Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Nickler...

YazarMesaj
soğuk_düş
Twilight Fanı
Twilight Fanı
soğuk_düş

Twilight Oyuncusu : Emmet

Nickler... Empty
MesajKonu: Nickler...   Nickler... Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 10:53 pm

İnsanı İçtiqi ALkoL deqil kafasından gecenler sarhoş eder . . .!

GözLer SözLeri AnLatır Ama SözLer GözLeri Ağlatır..!!!

kum gibi kuЯu..♥ Su gibi duЯu.. ♥ Sana teq Sözΰm ♥ I Ŀove Чou (:

-* Kül kedisi ne yapsınNickler... Virgul kendisini sadece ayakkabı numarasından tanıyabilen bir salağı Nickler... VirgulD ZaAa .d.d

Zaman Akıp Gittikçe GözLerim Daha Çok DoLuyoR.. Vakit Gider GeLmez İşte bu Canımı Çok Sıkıyor !

*Ne aşkTan AnLarsınız Ne MeşkTen.RenGiniz aTmış SevişmekTen.Tohumunuza İşLedi b*kLuk.Yoksa Kanınızdamı Or*spuLuk ..!

Kalp Atmaz.Seveni Satmaz.Aşktan Kacmaz.Sensiz Olmaz Nickler... Smile%5B2%5D

-Kaderimiz Olan Aşka Değil De Aşkıyla Kaderimizi Değiştirene Içelim! ...

Tek Tesellim KadehlerNickler... Virgul Başka Birşey İstemez.. Sar

Gerek yok her sözü laf ile beyana.. Bir bakış bin söz eder bakıştan anlayana. . . !

seni bir kalemde atıp içimden silmem imkansız ~ Nickler... Smile%5B2%5D

Yeni Manitan HayırLı oLsn Umarım aradığını onda buLursun kusura bakma canım noLursun 2 biraya Sende unutuLursun.. (;

ben kimsenin canısı tatLışı bitanesi değilim / sizde benim babamın oğlu değilsiniz / ona göre davranın (:

Aşık oLmak Depremimse Nickler... VirgulNickler... Virgul enkaz aLtı yüzüme bak be Anne Harbi Sevdim Harbi bende.. ((Nickler... Virgul

hayatımDa veRdiğim değeRi haketmeyen heRkeSNickler... Virgul akSini iSpat eDene kaDar ~şer*****diR~ Nickler... Virgul)

Bu masaLar boş kaLmaz gidenin yeri doLar...Bu vazoLara birşey oLmaz yaLnız çicekLer soLar...

hoş Etsin Yeter ki; Rakı Şarap Fark Etmez..

qözü yuKaRda oLanın MéRdivéni bén oLamam Nickler... TATLIIIIIIIIIII6

Ben Keder Üretir Dert Yaratırım Aleme İbrettir Herbir Satırım Kırk Yılın Başında Halim Hatırım Sorulsa Ne Yazar Sorulmasa Ne ..

[center]Seni bir kere daha yitirmeyi kaldırabilemiyor içimNickler... Virgul
İçinde beyaz yalanlar olsa da
bu şarkı sözleri sözleri SENİN İÇİN!

Bugünlerin yarinlari varNickler... Virgul gidiyorum benNickler... Virgul sen hoscakal...

Kim bilir kaç taneyim?

GönüL infiLak haLinde şimdiNickler... Virgul
ayrıLık Fırtınası boğazıma kaçan…

boş hayallere takılmışm
Durduran YOK !!!

Bir yanLızım yanlızlığımı paylaştım..
Paylaştıkça Yanlızlaştım..

Vazgeçilir mi ? unutulur mu ?
yada silinebilir mi ??
yaşanan onca mutluluklar ..

bir *sen* daha geçer mi sığınakları olmayan ruhumdan

Nickler... 121152ky7la3kqoinh3