Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Prenses Gelin (William Goldman)

YazarMesaj
soğuk_düş
Twilight Fanı
Twilight Fanı
soğuk_düş

Twilight Oyuncusu : Emmet

Prenses Gelin (William Goldman)  Empty
MesajKonu: Prenses Gelin (William Goldman)    Prenses Gelin (William Goldman)  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 11:45 am

Prenses Gelin (William Goldman)  8a034222e39052b8

Bir insan dünyasının değişeceği anı nereden bilebilir ki? Henüz gerçekleşmeden önceki tecrübelerinin, bütün o yılların bir hiç uğruna hazırlık olduğunu kim söyleyebilir ki?
En azından bir şeyler olmaya başladığının farkında olmalıydım. Belki de hâlâ farkında değildim; rüzgârdaki ilhamı kim hissedebilirdi ki?
Aşk, macera, korsanlar, prensesler, devler, mucizeler, korku, heyecan
Bütün bu unsurları içinde barındıran Prenses Gelin, masal tadında sürükleyici bir roman.
Yazar okuyucularına,
"Size bu kitabın üzücü ve acıklı bir sonu olduğunu söylemek üzere değilim, daha ilk satırda bunun benim yeryüzündeki en sevdiğim kitap olduğunu belirtmiştim. Ancak çok kötü olaylar yaşanacak, yanlış insanlar ölecek. Buna hazırlıklı olun." diyor.

Prenses Gelin (William Goldman)
1 sayfadaki 1 sayfası