Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım (Ally Carter)

YazarMesaj
soğuk_düş
Twilight Fanı
Twilight Fanı
soğuk_düş

Twilight Oyuncusu : Emmet

Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım (Ally Carter)  Empty
MesajKonu: Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım (Ally Carter)    Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım (Ally Carter)  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 11:55 am

Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım (Ally Carter)  9944-692-18-2

Seni sevdiğimi söyleseydim öldürmek zorunda kalırdım

Gallagher Akademisi sıradan bir kızlar okuludur. Yani her okul beden eğitimi derslerinde savaş sanatını, en yeni kimyasal savaş yöntemlerini öğretseydi ve bilgisayar derslerinde öğrenciler CIA şifrelerini çözdüklerinde ekstra puan alsalardı... Gallagher Özel Genç Kızlar Akademisi'nin dahiler okulu olduğu iddia edilebilir, ama aslında bir ajanlar okuludur.
Cammie Morgan ikinci nesil Gallagher Kızlarındandı. Daha ikinci sınıf öğrencisiyken iyi derecede on dört dil biliyordu ve birini yedi farklı yöntemle - çiğ spagetti kullanmak bunlardan biridir - öldürebilirdi. Gallagher Akademisi'nin Cammie'ye öğretmediği bir şey varsa o da kendisinin sıradan bir kız olduğunu düşünen bir çocuktan hoşlandığında ne yapması gerektiğiydi.
Cammie seçilmiş bir ajan adayı olabilir, ama asıl tehlike ikinci sınıftayken başlamıştı: Aşk

Yazarı: Ally CARTER

Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım (Ally Carter)
1 sayfadaki 1 sayfası