Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

HariKa NickL€r

YazarMesaj
soğuk_düş
Twilight Fanı
Twilight Fanı
soğuk_düş

Twilight Oyuncusu : Emmet

HariKa NickL€r Empty
MesajKonu: HariKa NickL€r   HariKa NickL€r Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:26 pm

Bütün mevsimleri bir gündeHariKa NickL€r Virgul bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydiHariKa NickL€r Virgul hepsi parlıyordu Ama ben seniHariKa NickL€r Virgul güneşi seçtimHariKa NickL€r Virgul bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Hani gözler vardır sözleri anlatırHariKa NickL€r Virgul hani sözler vardır gözleri anlatırHariKa NickL€r Virgul bir de aşk vardır seni anlatır… Nice sevgililer günlerine minik bebeğim

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış Gök kuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benimHariKa NickL€r Virgul canımsın

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer Bazıları da çok çok güzel Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsanHariKa NickL€r Virgul yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalışHariKa NickL€r Virgul tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni…

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdımHariKa NickL€r Virgul sen de inandın değil mi? Sen delisinHariKa NickL€r Virgul seni sevmedimHariKa NickL€r Virgul sana bağlandım sana taptım

Sen güneşin doğduğuHariKa NickL€r Virgul karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin!

HariKa NickL€r
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harika Nickler
» Süp£r Nickl£r
» NickL€r
» AnLamLı NickL€
» Dakota Harika Bi Jane Oldu