Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!

3 posters
YazarMesaj
*Heartbreaker*
Moderator
Moderator
*Heartbreaker*

Twilight Oyuncusu : Rosalie

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Empty
MesajKonu: Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!   Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 9:08 pm

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! 71706_159288260778069_117416654965230_268748_2385862_n

Oyunculuk kariyerine 9 yaşında ‘The Thirteenth Year’ adlı filmle başlayan Kristen, özellikle “The Safety of Objects” filminde erkeksi bir kız çocuğunu canlandırınca uzun süre alaya maruz kalmış.“Özellikle “The Safety of Objects” filminden beni hatırlıyanlar durmadan ‘O erkeksi kız nasıl da güzel olmuş!’ diyerek bana takılıyorlardı ve benden çoğu zaman uzak duruyorlardı!”Şimdi 20 yaşında olan ünlü yıldız bu tutuma dayanamayarak okuldan soğumuş ve 13 yaşında okul hayatını sona erdirmiş. Kristen bir çok derse katılamadığı için çoğundan kalıyormuş.Kristen, “Yaşıtlarıma uyum sağlıyamıyordum. Çok acımasızdılar ve bana hiç şans vermediler. Okulu bıraktıktan sonra hayatın ne kadar küçük bir parçası olduğunu gördüm. Aslında beş yaşımdan bu yana kendimi hep olgun hissettim. Her zaman bir çok sorumluluğum oldu.” dedi.

Hanqe
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
Hanqe

Twilight Oyuncusu : Alice

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!   Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 8:57 pm

saol cnm
*Heartbreaker*
Moderator
Moderator
*Heartbreaker*

Twilight Oyuncusu : Rosalie

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!   Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 3:25 pm

rica ederim tatlım.. (=
edward_jacob
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
edward_jacob

Twilight Oyuncusu : Edward

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!   Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 11:15 am

wwwoooooooooooouuuuuuuuu aynı ben Gülümseme

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kristen stewart'a
» KRİSTEN STEWART
» Kristen Stewart Avatarlar
» Makyajsız Kristen Stewart
» Kristen Stewart Biyografi