Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Tarator'un Günlüğü -Güven Gürel

YazarMesaj
Innocent
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Innocent

Twilight Oyuncusu : Alice

Tarator'un Günlüğü -Güven Gürel Empty
MesajKonu: Tarator'un Günlüğü -Güven Gürel   Tarator'un Günlüğü -Güven Gürel Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 5:24 pm

Tarator'un Günlüğü -Güven Gürel GetimageV3

Bu kitap öyle uzun uzun araştırmalar yapılarak yazılan bir kitap değil. Sadece günlük hayatımız içinde yaşananların mizahi anlatımı. Kitabın içerisindeki her konu, her olay gerçek anlamda birebir yaşandı. Kitabın içerisindeki her konu, her olay gerçek anlamda birebir yaşandı. Tabi yazıya dökülürken... Biraz abartıldı, biraz süslendi. Ama aslı ve özü bozulmadı.

Aslında hepimiz çevremizde onlarca olayla karşılaşıyoruz. Kimileri bu olayların kötü yanlarını yaşıyor. Psikolojisi bozuluyor... Kimileri gülüp geçiyor. Gerçekte nasıl davranılacağı hakkında bir kural da yok... Ya da var, ben bilmiyorum. Ben bildiğimi okuyorum kısacası. Ve her kötü olaya, mümkün olduğu kadar iyimser yaklaşmaya çalışıyorum.

Tarator'un Günlüğü -Güven Gürel
1 sayfadaki 1 sayfası