Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi?

5 posters
YazarMesaj
JoeßşrMiley
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
JoeßşrMiley

Twilight Oyuncusu : Edward

Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi? Empty
MesajKonu: Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi?   Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi? Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 8:45 pm

'Twilight’ yıldızı Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi?
Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi? 140x105

Matt Damon gibi görünüyor, Jason Statham gibi kasları var ve bu yolda Jean-Claude Van Damme’dan daha iyi ilerleyebilir. Yani, ‘Twilight’ yıldızı Kellan Lutz Hollywood’un sıradaki büyük aksiyon kahramanı olabilir mi?

“Nisan ayında ‘New Moon’ çekimlerim var ve filmin yanında başka bazı şeylere odaklanıyorum: senaryolarımı okuyorum ve sıradaki büyük aksiyon filmini kontrol ediyorum.” 24 yaşındaki aktör (15 Mart doğumlu) bizlere ilerde neler yapacağını açıkladı. “Bu benim hayatım ve kariyerimin peşinden gitmek istiyorum.”

Karizmatik ve iri yarı aktör için zamanlama kesinlikle doğru görünüyor. Twilight’tan Cam Gigandet (James rolünde) araya not etti, onun yaklaşmakta olan birinci başrölü ‘Warrior’ ve ‘Eclipse’deki Emmet Cullen rolü ile Lutz’un aksiyon yıldızı kimliği gelecek yıl boyunca ekranlarda olacak. G.I. Joe oyuncusu Channing Tatum’dan başka şimdiki genç aksiyon kahramanları için bunu düşünmek çok zor – Statham gibi bir gazi, Damon ve Will Smith, büyük dörtlü–oh.

“Bir gün James Bond olmak istiyorum, ve Jason Bourne.”
Lutz ilerleyen yıllarda kariyerine nasıl devam etmek istediğini açıkladı. “Aksiyon dünyasında kendi yerime sahip olmak istiyorum.”

Oyunculuğunda günümüzün aksiyon yıldızları gibi onunkinde de dövüş sanatları olmasını isteyip istemediği sorduk. Şöyle dedi: ”Bu çok hoşuma gider. Jason Statham Matt Damon’ı çok severim ve onların yaptığı şeyleri de. Onlar Daniel Craig gibi Bond türlerinden değiller yani kaslı ve büyük değiller. Fakat Ne yaparlarsa yapsınlar hayret verici ve bu adamlar akıllı adamlar.”

Lutz benzer rollerde akıllı, hızlı ve modern günün aksiyon yıldızı olma fırsatlarına açık olduğunu söyledi (hatta orda bu tür fırstalara atlayabileceği yazıyor). “[Bourne ve The Transporter serilerindeki gibi] silah ve araba hakkında bilgili bir rolde,- sürüş becerisi, başarılı CIA ajanlığı ya da herneyse- oynamak güzel olur.” Lutz hayalindeki rolü bu şekilde söyledi.

“Ve dört yıldır boks ve jujistu (bir Japon sporu) yapıyorum. Bunları göstermek iyi olabilir.
♥ | ηєнιя | ♥
Süper Mod
Süper Mod
♥ | ηєнιя | ♥

Twilight Oyuncusu : Alice

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi?   Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi? Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 8:16 am

Teşekkürler canım=)
♥ | вυѕє | ♥
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
♥ | вυѕє | ♥

Twilight Oyuncusu : Bella

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi?   Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi? Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 11:56 am

Teşekkürler
http://miley-demi-fan-tr.yetkinforum.com
JoeßşrMiley
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
JoeßşrMiley

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi?   Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi? Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 6:40 pm

Önemli değil kızlar Çok Mutlu
rocker
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
rocker

Twilight Oyuncusu : Bella

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi?   Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:50 pm

sağol canım
JoeßşrMiley
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
JoeßşrMiley

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi?   Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 4:04 pm

Önemsiz Çok Mutlu
♥ | Taylor ~ İrem | ♥
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
♥ | Taylor ~ İrem | ♥

Twilight Oyuncusu : Jacob

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi?   Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 6:21 pm

Sağol canım Çok Mutlu
JoeßşrMiley
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
JoeßşrMiley

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi?   Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi? Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 4:52 pm

Önemsiz Çok Mutlu

Kellan Lutz sıradaki Jason Bourne mi?
1 sayfadaki 1 sayfası