Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında.

+4
Lethe
Qßr
meliss
JoeßşrMiley
8 posters
YazarMesaj
JoeßşrMiley
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
JoeßşrMiley

Twilight Oyuncusu : Edward

New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında. Empty
MesajKonu: New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında.   New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında. Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 6:51 pm

New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında. 425pattinsoncampbellbow

New Moon oldukça çok miktarda taze kan depoluyor.

Geçen hafta sizlere Kristen Stewart'ın ,Noot Seear ile muhtesem bir rekabet içine girecegi konusundan bahsetmistik ;ama simdi Robert Pattinson,Jamie Campbell-Bower'a dikkat etse iyi olur diyoruz.

Johnny Depp ile birlikte yeraldığı ''Sweeney Todd''da genç bir aşıgı (ve şarkıcıyı) oynayan Pattz'ın İngiliz hemcinsi, Twilight efsanesinin devam filmi New Moon'da Volturi liderlerinden Caius rolünü kaptı.

"Çekimler çoktan başladı ve ben Haziran'da ekibe giriyorum," Campbell-Bower BBC'ye anlattıgı bu cümlelerle popüler serinin bir parcası oldugunu kabul ediyor."Kitapları daha önce okumadım fakat bu çok heyecan verici…Bunun bir parcası olmak harika birsey ve gecen sene çok iyi iş yaptı."

Jamie,İtalya'da bulunan vampir grubunun üyelerini oynayan Seear ve Dakota Fanning'den olusan cok agır bir sekilde duyuruları yapılan oyuncu kadrosuna katılıyor.
"Baska kimlerin kadronun icinde oldugunu biliyorum ama malesef size bunu söyleyemem.Ama çevrimici olun ve dedikoduları gözden gecirin,'' diyor ve ekliyor,''Tümü düzmece.Beni çok kötü bir duruma sokuyorsunuz."

Yükselen yıldız Jamie,malum başrol oyuncusu gibi kadınlar üzerinde aynı etkiye sahip olup olamayacağı sorularına şöyle yanıt veriyor,"Robert gibi bir nevi aşırı övgünün ve hayranlıgın aynısını alacağımdan şüpheliyim, ama insanlar seni yaptıgın işlerden dolayı tanıdıklarında bu herzaman güzel oluyor."
meliss
Yeni Üye
Yeni Üye
meliss

MesajKonu: Geri: New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında.   New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında. Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 2:23 pm

hiçkimse benim bitanemin yerini alamaz,rpattzimin
dikkat etmesine gerek yok,gözü kapalı oynasın New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında. 37823

Lütfen Türkçemize Dikkat
Mod:rocker
Qßr
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
Qßr

MesajKonu: Geri: New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında.   New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında. Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 2:27 pm

Teşekkürler canım...
Türkçe'ye dikkat lütfen!
Lethe
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

Twilight Oyuncusu : Rosalie

MesajKonu: Geri: New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında.   New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında. Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 12:35 pm

meliss, +1000(...)
Öncelikle, Caius bu mu olacak? Bizim cadı Caius? Hiç sanmıyorum. Ayrıca adı Jamie. O kız ismi değil midi yav.
Bıla bıla. Sağol paylaşım için.
twl_ecem
Twilight Fanı
Twilight Fanı
twl_ecem

MesajKonu: Geri: New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında.   New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında. Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 2:18 pm

teşekkürler:D
JoeßşrMiley
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
JoeßşrMiley

MesajKonu: Geri: New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında.   New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında. Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 11:11 pm

Önemli değil canlarım (: (:
rocker
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
rocker

Twilight Oyuncusu : Bella

MesajKonu: Geri: New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında.   New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında. Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 4:14 pm

sağol canım
asherbook
Administrator
Administrator
asherbook

Twilight Oyuncusu : Jacob

MesajKonu: Geri: New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında.   New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında. Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 7:26 pm

Lan ben gıcık oluyorum buna ha
ŞAfak vaktinde kitabın içne girip daLasım geLdı xD...
http://taylorlautnerfanclub.forumd.biz
Merwe*Cullen
Twilight Fanı
Twilight Fanı
Merwe*Cullen

MesajKonu: Geri: New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında.   New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında. Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 8:00 pm

sağol tatlım

New Moon'un Yeni Acemisi 'Caius' ile New Moon Hakkında.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nikki ve rob hakkında yeni dedikodu
» New Moon : Film hakkında düşünceleriniz ?
» New Moon'un Yeni Şarkısı; Papercut
» New Moon Yeni Fragman
» Ashley Greene 'New Moon' Senaryosu Hakkında: 'Bunu Daha Cok Sevdim!'