Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Bir Gün Okur musun Bu Yazıyı?

2 posters
YazarMesaj
Qßr
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
Qßr

Twilight Oyuncusu : Edward

Bir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Empty
MesajKonu: Bir Gün Okur musun Bu Yazıyı?   Bir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 3:54 pm

Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın.ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım.seni en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni ...

Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek olduğunu anlardın. Seni anlıya biliyorum sevdiklerin ve sana destek veren herkesin yanında ağlamak bile senin doğal. Benim için lüks olan her şey sana doğal geliyor.

Şimdi yatıyorsundur. Bir sigara yakmış yatağının ucunda yaşadıklarını ve benim sana söylediklerimi ve hatta yaşadıklarının bir hata olduğunu düşünüyorsundur. Kanayan yarayım senin için biliyorum. Bir hata. Bir yanlış. Oysa sadece sevmiştim seni. Hala aklımın bir ucundan çıkmıyorsun. Son kez çıkmayan olacaksın. Seni asla unutmayacağım. Yerlerde sürünüp yok olsamBir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Smilev evlenip çocuk sahibi olsan ve adım bir yanaBir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Smilev dünyada olduğumu unutsan ben yine bıraktığın yerde olacağım.

Parktaki çocuklara bakıp seni yaşayacağım. Söküp atmam gerek içimden seni. Hayatımın kalanını sensiz yaşamayı öğrenmeliyim. Ve öyle ki hiç sızlamamalı içim seni gördüğümde. Sen utanmalıBir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Smilev sen başını eğmelisin. Yaptıklarından utanmalıBir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Smilev iliklerine kadar üşümelisin yazın kavurucu sıcaklığında...

Ama olmaz bunu sana yakıştıramam. Sen bunları yaşamamalıBir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Smilev görmemelisin. Korkma yavrucuğum ben gizli bir köşeden seyreder sonra usulca kaybolurum. Sen hiç görmezsin beni. Belki bir gün ortak bir tanıdığımızdan haberlerimi alırsın. Olur da hakkımda kötü bir şeyler duyarsan ne olur kulak asma yalandır mutlak. Senin üzülmen için söylenmiştir.

İçim yanıyor kimseye anlatamıyorum. Hoş sen bile anlayamadıktan sonra kim anlasın. Bana güldüklerini biliyorum bunu iliklerime kadar biliyorum. Varsın olsunBir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Smilev gülsünlerBir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Smilev ben biliyorum içimdekileri. Yorgun bedenimi yıldızlara taşıyacaklar bu benim en mutlu günüm olacak. Sevdiklerimi oradan görebileceğim. Bir kahve telvesiBir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Smilev bir sigara dumanı kadar yakın olacağım sana. Sana ve sevdiğim tüm insanlara.

Son bir sevgi son bir mutluluk yakaladım seninleBir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Smilev belki de çok kısaydı kimileri için. Nereden bilsinler benim için bir ömre bedel olduğunu. Ben gözlerimde yaşadım bu aşkı ve yine gözlerimde bıraktım umutlarımı. Bunları bir gün okuyacak mısın? Okurken ağlayacak mısın bilemiyorum. Ama beni anlayabilmen için çok zaman geçmesi gerekiyor belki yüzyıllar. Yalnızları oynuyorum sen bile farkında olmadan. İşte ben buyumBir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Smilev kimsenin istemediğiBir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Smilev kimsenin anlamadığı. Anlamak istemediği. Uykuların en tatlısı senin için olsun canımın içi...
SAGOPA KAJMERci
Twilight Fanı
Twilight Fanı
SAGOPA KAJMERci

Twilight Oyuncusu : Alice

MesajKonu: Geri: Bir Gün Okur musun Bu Yazıyı?   Bir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 4:12 pm

sağol
Qßr
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
Qßr

Twilight Oyuncusu : Edward

MesajKonu: Geri: Bir Gün Okur musun Bu Yazıyı?   Bir Gün Okur musun Bu Yazıyı? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 4:18 pm

Birşey değil...

Bir Gün Okur musun Bu Yazıyı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Var mısın ? Yok musun ?
» Bunları Biliyor musun ?