Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....)

+2
irem17
bella_alice_esma
6 posters
YazarMesaj
bella_alice_esma
Twilight Fanı
Twilight Fanı
bella_alice_esma

Twilight Oyuncusu : Jacob

''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....) Empty
MesajKonu: ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....)   ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....) Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 7:35 pm

Beynimin içindeki beni şaşırtan-aslında daha çok utandıran-düşüncelerle piyanoma oturdum ve bella'ma bestelediğim ninniyi çalmaya başladım.Şimdi çok mutluydum öyleki mutluluktan uçacakmışım gibi hissediyordum.''evet''sonunda bana ''evet'' demişti.Ve tabiki bunun karşılığın da benden bir şey istedi 'bir talep'.Her seferinde zorlukla karşı koyduğum fakat beni yine karşı konulmaz ve cezbedici güzelliğiyle ikna ettiği bir talep.O beni istiyordu gerçek anlamda ama onu düğünden sonra olması gerektiğine ikna etmiştim ve gerçek anlamda bir balayı istiyordu.
Bu kararımı ne kadarını onun gerçekten sadece bana ait olmasını istediğim,resmi olmasını istediğim gerçeğine.
Ne kadarını yalvaran sözlerinin ve bakışlarının karşı konulmazlığına dayanamadığımdan ve ne kadarını-ki en utandırıcı olanı buydu-benim de onu onu şekil de istemiş olmandan verdiğimi bilmiyordum ama bir şekilde kabul etmiştim.O ve ben bir anlaşma yaptık ve buna sadık kalacaktık.bella'm kendi payına düşeni yerine getiriyordu ve sıra bendeydi.yaşamak istediği tek insani deneyimi gerçekleştirmek istemekden kesinlikle vaz geçmeyecekti.Şimdi nişanlıydık fakat bella bunu yüksek sesle söylemekten çekiniyordu.bunu anlamadım bense tam aksine önüme çıkan her şeye kayalara,nehirlere,ağaçlara haykırmak istiyordum .İçimdeki sevincimi bastıramıyodum.Tabi ben evet dediğimde oda bana bir kaç şey için açık kapı bırakmıştı.Ona bir araba alacaktım ancak kendi kamyoneti kullanılmaz hale gelene kadar.Tabi ki bunu rahatlıkla yapabilirdim ama şüphe çekmemek için bir kaç hafta beklemem gerekti.Ve sonra zavallı kamyonet tekledi,varlığı son buldu.Ona kendi eceli olduğu konusun da yemin eettim bu çok büyük bir günah sayılmazdı.Bella'da çaresizce önce arabasını kullanmak zorun da kaldı.Ben biraz daha ileri giderek sonra arabasınıda hazır da bulundurdum.değişim geçirdiğin de böyle şeylere meraklı olurmuydu bilmiyorum hız konusun da şimdi endişeliydi o bella'ydı tepkileri her zaman farklıydı.ah bella'nın yüzünden şok geçerken yüzü kıpkırmızı olurken aceleyle açıklama yapmaya çabaladım.''önce ve sonra'' arabası diye...
irem17
Yeni Üye
Yeni Üye

Twilight Oyuncusu : Bella

MesajKonu: Geri: ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....)   ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....) Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 7:38 pm

vayy çok güzelmiş gerçekmi bu ?
bella_alice_esma
Twilight Fanı
Twilight Fanı
bella_alice_esma

Twilight Oyuncusu : Jacob

MesajKonu: Geri: ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....)   ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....) Icon_minitimePtsi Şub. 15, 2010 5:38 pm

ewt yani galiba
*Heartbreaker*
Moderator
Moderator
*Heartbreaker*

Twilight Oyuncusu : Rosalie

MesajKonu: Geri: ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....)   ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 4:00 pm

evet yani galiba derken? Çok Mutlu
Renesmee_
Yeni Üye
Yeni Üye
Renesmee_

MesajKonu: Geri: ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....)   ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....) Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 1:19 pm

Bella'm heee =) çok güzelmiş yaa =)
Innocent
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Innocent

Twilight Oyuncusu : Alice

MesajKonu: Geri: ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....)   ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....) Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 5:18 pm

Teşekkürler.^^
BeLLa SwAn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....)   ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....) Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 2:22 pm

super yaaaaaaa
BeLLa SwAn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....)   ''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....) Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 2:22 pm

super yaaaaaaa

''Edward'' Şafak Vakti (FİNAL....)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şafak Vakti-Karikatür
» Şafak Vakti'nin Konusu
» Şafak Vakti Çizimleri
» Şafak vakti'nin Yeni Oyuncusu
» şafak vakti oyuncu alımları başlamış