Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Bella'nın Gelinliği(Anlatım)

2 posters
YazarMesaj
bella_alice_esma
Twilight Fanı
Twilight Fanı
bella_alice_esma

Twilight Oyuncusu : Jacob

Bella'nın Gelinliği(Anlatım) Empty
MesajKonu: Bella'nın Gelinliği(Anlatım)   Bella'nın Gelinliği(Anlatım) Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 7:37 pm

Kitapta nasıl olduğunu tam olarak anlatmıyor.Ama en açıkça olan yeri bu...

Edward'ın yansımasına takıldım, mükemmel yüzünün mükemmel aksine... Sonra aniden yanındaki koyu renk saçlı güzelliği gördüm.Teni krema ev gül gibiydi, kalın kirpiklerle çevrili gözleri heyecandan irileşmişti.Parıltılı beyaz elbisesinin astarı kuyruğa öyle ustaca bağlanmıştı ki, ters duran bir zambak gibi görünüyordu.Elbisenin kesimi öyle maharetli yapılmıştı ki vücudu zarif ve ince görünüyordu, yani en azından hareketsizken.
Şafak Vakti, 50

Saçını anlattığı kısım:
''Tabii ki'' dedi Alice rahatça. ''Örmeye başlayabilirsin.Karışık olsun istiyorum.Duvak buraya, altına gelecek.'' Bir yandan da eliyle saçımı tarayarak,kaldırarak, bükerek detaylıca istediği modeli anlatıyordu.
Şafak Vakti 39-40
Renesmee_
Yeni Üye
Yeni Üye
Renesmee_

Twilight Oyuncusu : Bella

Bella'nın Gelinliği(Anlatım) Empty
MesajKonu: Geri: Bella'nın Gelinliği(Anlatım)   Bella'nın Gelinliği(Anlatım) Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 1:31 pm

Şaşırmak Yorum yok Şaşırmak
Pek anlamadım yani
buda bella dedin ama Edward la ilgili var
39,40 demişsin sadece saçla ilgili var yani birz yanlış yapmışsın cnm
50 Edward ile ilgili birşeyler diyor kitabını ben bizzat okudum ama neyse,
suzlama gibi olmadın da bence yaanlış bu bir daha gözden geçimelisin ama yinede sen bilirsin ben karışmam ama üyelere yanlış bilgi verebilirsin diye söyledim,yanlış birsey söylediysen üzgüm ama böyle diye 50 de;

Edward'ın yansımasına takıldım, mükemmel yüzünün mükemmel aksine... Sonra aniden yanındaki koyu renk saçlı güzelliği gördüm.Teni krema ev gül gibiydi, kalın kirpiklerle çevrili gözleri heyecandan irileşmişti.Parıltılı beyaz elbisesinin astarı kuyruğa öyle ustaca bağlanmıştı ki, ters duran bir zambak gibi görünüyordu.Elbisenin kesimi öyle maharetli yapılmıştı ki vücudu zarif ve ince görünüyordu, yani en azından hareketsizken.
Şafak Vakti, 50

Bella'nın Gelinliği(Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bellanın bileziği
» Bellanın alyansı...mütiş
» bellanın bileziği (kesin bu olacak)