Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı?

5 posters
YazarMesaj
gizzz
Moderator
Moderator
gizzz

Twilight Oyuncusu : Edward
Nerden : olimpiyadan yani bizim ünlü vampir ailemizin yanından...

Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı? Empty
MesajKonu: Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı?   Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı? Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:22 pm

Genç kızlar (ve pek çok yetişkin kadın) Alacakaranlık’ın Edward Cullen’ını seviyorlar – ki bu gerçek hayatta Alacakaranlık filmlerinin çok arzu – edilen vampirini canlandıran Robert Pattinson’ı daha da çok sevdikleri anlamına geliyor.

Peki Pattinson’da dünya çapındaki 14 yaşındaki kızlara baygınlık geçirten ne var? Bu onun düşüncelere dalmış ifadesi mi, seksi karmakarışık saçları mı, İngiliz albenisi mi?

Veya bu 23 – yaşındaki oyuncunun yaşlı bir İrlandalı ayyaşa benzemesi mi?

Pattinson’a göre, onun Alacakaranlık filmlerindeki istenen Cullen rolünü almasını sağlayan büyüleyici sarhoş İrlandalı bakışları.

2008 yılı Kasım ayında Metromix Pattinson’a Edward Cullen rolünü almak için seçmelere katılan 5,000’den fazla oyuncu arasında neden kendisinin seçildiği sordu.

Rob, “Sanırım çünkü pek çok kişi oraya gitmek ve bir çeşit Adonis’i canlandırmak istiyor. Ve bunun için uygun vücutları ve herşeyleri var. Özellikle Los Angeles’ta caddede yürüyen ve bir çeşit Yunan Tanrısı heykeline benzeyen pek çok erkek var. [Ve ben onlardan biri değilim.] Özellikle geçen yıl değildim. Daha çok hantal bir görünüşüm vardı. Sanki yaşlı İrlandalı alkoliklere benziyordum.” dedi.

Evet işte cevabınızı aldınız millet. Edward Cullen’ın bayanları bu kadar etkilemesinin sırrı ne? O Shane MacGowan-tik görünüşü ile bunu sağlıyor.

Pattinson, “mükemmel” Edward Cullen rolü için ne kadar rahatsız hissettiği hakkında konuşmaya devam etti, ve rolü nasıl aldığını anlatırken oldukça sevimli görünüyordu. “Bu mükemmel adamı canlandırmaya çalışırken kendimi çok rahatsız hissettim, bu durum ben rolü canlandırırken performansımı da etkiledi, çünkü nasıl oynayacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu. Ve neredeyse hiçbirşey söylemeyen, bir çeşit kırgın, içine kapanık bir biri gibi görünüyordum. Ve sanırım tüm bu olanları yanlış değerlendirerek, benim bu gerçekten etkileyici, gerçekten tutkulu adam olduğumu düşündüler. Ve benim aslında ne yaptığım hakkında hiç bir fikrim yoktu.”

Sebep her ne ise, eğer Edward Cullen / Robert Pattinson bunun işe yaradığını söylüyorsa, o zaman doğru olmalı – bu yüzden teşekkürler Rpattz, yaşlı İrlandalı ayyaşı çekici hale getirdiğin için!
Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı? 610xznb

kaynak: robert pattinson-tr
Qßr
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
Qßr

MesajKonu: Geri: Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı?   Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı? Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 1:35 pm

çok teşekkürler....
*tayLor_eLf
Twilight Fanı
Twilight Fanı
*tayLor_eLf

Twilight Oyuncusu : Jacob

MesajKonu: Geri: Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı?   Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı? Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 8:51 pm

Teşekkürler Gülümseme
JoeßşrMiley
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
JoeßşrMiley

MesajKonu: Geri: Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı?   Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı? Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 8:56 pm

Teşekkürler
gizzz
Moderator
Moderator
gizzz

Nerden : olimpiyadan yani bizim ünlü vampir ailemizin yanından...

MesajKonu: Geri: Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı?   Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı? Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 7:32 am

Birşey değil
♥ | ηєнιя | ♥
Süper Mod
Süper Mod
♥ | ηєнιя | ♥

Twilight Oyuncusu : Alice

MesajKonu: Geri: Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı?   Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı? Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 4:07 pm

Teşekkürler!

Rob, Nasıl Oldu da Edward Cullen Rolünü Aldı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Edward Cullen – EW’nin “Son 20 Yılın En Büyük 100 Karakteri” Listesinde 53. Sırada
» Normal bir Erkek vs. Edward Cullen
» Robert Pattinson mı? Edward Cullen mı?
» Edward Cullen'i Gıcık Etmenin 10 Yolu
» Lütfen Gerçek Edward Cullen Ayağa Kalkabilir Mi?