Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD

4 posters
YazarMesaj
gizzz
Moderator
Moderator
gizzz

Twilight Oyuncusu : Edward
Nerden : olimpiyadan yani bizim ünlü vampir ailemizin yanından...

Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD Empty
MesajKonu: Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD   Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:23 pm

Harry Potter’ın Cedric Diggory’si yazıdan uyarlanma yüksek derecede gelecek vadeden film Twilight’ta yer alıyor.Aktör ve Hollywood’un en yeni nabzı Rob ile fan tepkileri,müzik ve kendi yüzünü otobüslerde görmesi hakkında sohbet yaptık.

22 yaşındaki Brit Rob Pattinson halkın dikkatini ilk olarak Harry Poter ve Ateş Kadehi’nde çekmişti.Ancak,bu Twilight’taki kitabın orijinal fanlarının arayıp bulduğu aşk kaşifi vampir Edward rolünde oynayana kadar değildi.O oyuncuyken başlarsa saldırgan bir tepkiyle karşılaşsa da,film Amerika’da büyük başarı yakaladı ve genç Robet Fanı kitlesi kazanıldı.

EW : Yüzlerce Twilight fanı Leicester Meydanı’na filmin premieri için akın etti.Fanların çığlıklarına alıştınız mı hiç ?
Rob :
Hayır,pek değil !Neden alışkın olmadığımı bilmiyorum,çünkü bu Twilight’la yapılan her şeyde oluyor kesinlikle.Ama evet,bundan kesinlikle etkilendim.

EW : Filmin başarısı hayatını çok değiştirdi mi ?Hollywood’dan ayrılmayı düşünüyor musun ?

Rob : İyi kötü Los Angeles’da yaşıyorum birkaç aydır,ama hayatım o kadar da dğeişmedi.Bilmiyorum,belki birkaç küçük garip şey, insanların seni evine kadar takip etmesi gibi, şeyler garip !Ama tüm bu bağrışmalar falan hayatımdan bir parçaymış gibi görünüyor.Hala metroya binebiliyorum,ve fark edilmiyorum.Bunlar sanki kızların bağrışmaları işinin bir parçası gibi hissettiriyor,orada olmak için para ödemeleri gibi.

EW : Filmde oldukça cinsel gerilimler var, bunları çekmeden önce Kristen ile çalıştın mı ?

Rob : Sadece Kristen’ın odasına çıplak yürüdüm,sadece onu şok etmek için! (güler) Pek değil.Bilmiyorum.Sanırım,filmdeki tüm romantik sahneler oldukça önemli sayılırdı.Bu çok komik, çünkü ikimiz de lens kullanıyoruz filmde.Ve o sahnelerin çoğu göz ile temasa dayanıyor, ve bu gözümüzdeki “maskeler”imiz vardı.O yüzden de birisi orada olmayacak diye çok edişheleniyordum.İnsanların olduğunu düşünmesi cidden çok büyük bir şanstı.

EW : Filmin soundtrackinde de görünmen bir müzik kariyeri yapmayı planladığın anlamına mı geliyor ?

Rob : Bir albüm yayınlama düşüncesine sahip değilim.Garip bir şey bu.Albüm sahibi aktörler hakkında o kadar utanç verici şeyler öne sürülüyor ki…belki denerim ve bunu isimsiz yaparım.

EW : İşlerin neticesinde , sonsuza kadar serilerle ilişkilendirilme konusunda endişheleniyor musun ?

Rob : Evet,sanırım.Bir sonraki işinin ne olacağına karar vermek biraz korkuruyor.Ama eğer dikkatli seçim yaparsan,ve iyi filmler yaparsan,o zaman sanmıyorum ki hep aynı tür rolleri alın.En azından öyle olmamasını umuyorum

EW : Son olarak, otobüslerde resmini görmek nasıl bir şey ?

Rob : Korkunç Bu biraz “1984” gibi,resminiz her yerde.Eğer aşırı paranoyalıktan acı çeken birisi iseniz bu hiç de iyi değil
Qßr
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
Qßr

MesajKonu: Geri: Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD   Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 1:38 pm

teşekkürler....
*tayLor_eLf
Twilight Fanı
Twilight Fanı
*tayLor_eLf

Twilight Oyuncusu : Jacob

MesajKonu: Geri: Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD   Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 8:48 pm

Teşekkürler Gülümseme
JoeßşrMiley
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
JoeßşrMiley

MesajKonu: Geri: Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD   Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 8:56 pm

Teşekkürler Çok Mutlu
gizzz
Moderator
Moderator
gizzz

Nerden : olimpiyadan yani bizim ünlü vampir ailemizin yanından...

MesajKonu: Geri: Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD   Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 7:32 am

Birşey değil Çok Mutlu

Rob : "Kızların çığlıkları benim işimin bir parçası ! " xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Kadınlar Şimdi Benim İsmimi Haykırıyor..!"
» kızların erkeklere verdiği komik cevaplar...
» Robert:"Şöhret Hayatımı Mahvediyor"
» İki Yeni stil beni hatırla "robstenciler bakmasın"
» Demi Lovato"Taylor Lautnerı Seviyorum!"