Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı

4 posters
YazarMesaj
JoeßşrMiley
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
JoeßşrMiley

Twilight Oyuncusu : Edward

KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı Empty
MesajKonu: KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı   KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 8:41 pm

KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı Kellanlutz920818

Spot ışıkları altındaki hayatınla, bütün dedikodularla ve paparazzilerle nasıl başa çıkıyorsun?

Şöhrete ihtiyatlı yaklaşıyorum. Yapmayı sevdiğim şeyi yapıyorum ve önemli olan da bu. Bu beni ayakları yerde ve kibirsiz yapıyor. Gerçekten çok şanslıyım, bunu biliyorum. Fazladan ilgiyi seven biri değilim, ama yine de bunu kabul ediyorum çünkü bu işimin bir parçası.

Twilight gibi başarılı bir filmde yer almak nasıl bir duygu ve Emmett rolü için çağrıldığındaki düşüncelerin nelerdi?

Aslında Twilight'ın ne kadar büyük bir fenomen olduğu konusunda hiçbir fikrim yoktu. Rol için görüşmelere çağrıldığımda bunu sadece arkadaşım Ashley'le birlikte yapacağım bir vampir filmi olarak düşündüm, ne kadar da yanılıyordum. Böylesine müthiş bir kadroyla çalışmak gerçekten çok büyük bir deneyimdi ve fanların ilgisi unutulmazdı. Gördüğüm sevgiden dolayı gözlerimin dolduğu birçok zaman oldu, bu gerçekten anlatılamaz. Bu kitap serisini ve filmleri bu kadar başarılı yapan fanlardır, onlar olmadan biz şu an bulunduğumuz yerde olmazdık.
Beyzbol sahnesi çok eğlenceliydi ve bizim de favori sahnemizdi. Bu sahneyle ilgili anlatmak istediğin komik hikayeler var mı ve filmde senin yer aldıkların arasında en sevdiğin sahne hangisiydi?

Beyzbol sahnesi hala favori sahnem. Sportif biriyim ve filmlerde sporla ilgili bir sahnem olduğunda bunu iş olarak görmem, bu benim için çok zevkli olur. Bu yüzden Warrior gibi bir filmde yer almam mükemmel bir zamanlama oldu. Rob'un uçan toplara koşma çabalarını izlerken gerçekten çok eğlendim!

Bize Warrior'daki Connor Sullivan rolünden biraz bahseder misin? Sen de lacrosse (Türkiye'de pek bilinmeyen çim hokeyi benzeri bir spor) oynadığından bu rol senin için kolay mıydı? Herhangi bir sakatlık sorunu yaşadın mı?

Bu babasını kaybeden ve bununla başa çıkmaya çalışmanın yanısıra ailesine bakmaya ve lacrosse sahasını da ihmal etmemeye çabalayan bir oğlanın büyüme hikayesi. Film, kış yağmurunun altında dışarıda oynamanın dışında çok eğlenceliydi. Bir filmde kendi marifetlerinizi sergilediğiniz her zaman yara bere alıyorsunuz, bu işin doğal bir sonucu. Bu filmde damgamı vurmak ve fanlara da her şeyi mümkün olduğu kadar gerçek gibi göstermek istedim, bu yüzden setten her türden sıyrıklarla ayrıldım. Lacrosse fiziksel yönü çok öne çıkan bir spor, o yüzden devamlı oynamayı seviyorum. Mücadeleciyim, bunu Warrior gösterime girdiğinde göreceksiniz.

Bu filmde yer aldın, bundan sonra da benzer tarzda bir film yapmak ister misin ya da kariyerini başka bir yöne mi taşıyacaksın?

Hedefim aksiyon filmi yıldızı olmak. Sette marifetlerimi sergilerken çok çalışkan olduğum gibi, kişisel antrenmanlarımı da ciddiye alıyorum. Hedefime odaklandım ve oraya ulaşacağımı biliyorum. Sıkı çalışma, insanı amacına ulaştırır.

Senin için, şimdiye kadar yer aldığın en unutulmaz sahne hangisiydi?

Bu çok güzel bir soru. Aslında sadece tek bir sahneden bahsedemem. Her gün yeni bir şeyler yaratmanın heyecanıyla uyanıyorum ve bu benim için unutulmaz. Kısaca anlatmaya çalışacağım. Yeni insanlarla çalışmayı seviyorum ve her şey tamamen fanların hatırlayacağı özel bir şeyler yaratmakla alakalı. Bununla beraber, Generation Kill'le ilgili her şeyden gerçekten çok zevk aldım, özellikle kardeşim Brandon'ın denizci olmasını rica ettiğim ve bunu kabul ettikleri sahneden. O bölümü ve Brandon'ın surat ifadesini ekranda izlemek çok eğlenceliydi!

Rolün için nasıl hazırlanırsın?
Batıl inançları olan biri değilim. Yaptığım şeyler oldukça normal diye düşünüyorum. Senaryoyu tekrardan okumak bir ya da iki günümü alır ve sonra da yeni karaktere kendi hikayemi de oluşturarak ne şekilde hayat vermek istediğimi hayalimde canlandırmaya çalışırım ve buna zaman ayırırım. Başkalarından her zaman bir şeyler öğrenirim ve yapıcı eleştiriyi severim. Sanatın öğrencisiyim ve her zaman yeni şeyler denemek istiyorum.

Bize üzerinde çalıştığın birkaç projenden bahset. Sırada ne var?

New Moon ekibiyle yeniden bir araya geleceğim için heyecanlıyım, gelecek ay çekimlere başlıyoruz. Sanırım fanlar yeni bölüm için elimizde olan malzemelerden hoşnut kalacaklar. Bundan başka nelerden bahsedebileceğimi henüz bilmiyorum. Aksiyon, yer almak istediğim tür. Kartlarımın altından neler çıkacağını hep birlikte göreceğiz yani.

Başka bir röportajda senaryo yazdığını okumuştuk. Bu hala yaptığın bir şey mi?

Yazmayı ve birçok tasarı geliştirmeyi seviyorum. Bu işin ticaret kısmını öğreniyorum bu yüzden kendi senaryolarımı pazarlamaya başladığımda hepiniz çok şaşıracaksınız. Bu iş, zamanının geldiğini hissettiğimde yapmayı amaçladığım bir iş. Her şeyin nasıl yürüyeceğini kim bilebilir ki?

Şimdiye kadar canlandırdığın roller arasında sana oynaması en zevkli gelen rol hangisi oldu?

Yaptığım bütün işler bana deneyim kazandırdı. Generation Kill beni rahat ortamımdan neredeyse bir yıl boyunca uzakta tuttu ama Afrika'da geçirdiğim bir günümü dünyaya değişmem. Bir deniz piyadesini canlandırmak benim için onurdu. Onlar bu ülke için her gün canlarını veriyorlar bu yüzden bir yılımı ülke dışında geçirmek sadece zevkli değil gurur vericiydi.

En çok hangi aktör ve aktrislerle beraber çalışmak istersin?

Çalışmak istediğim belli tarz insanlar yok, farklı tarzda oyuncularla tanışmaktan zevk alırım. Arkadaşlarla birlikte çalışmak eğlenceli olur, bu, işi daha kişisel hale getirir. Değer verdiğin insanlarla sevdiğin şeyi yapma fırsatını yakalamak ne kadar harika bir şey! Bununla birlikte, ileride Robert Redford, George Clooney ve Kate Beckinsale'le çalışmak isterdim.

Eğer herhangi bir süperkahraman olabilseydin, hangisi olurdun?

Eğer bir süperkahraman olsaydım, sanırım Kaptan Amerika ya da Green Lantern olurdum!

Her zaman yanında taşıdığın bir eşyan var mı? Bileklik, kolye, yüzük vs.?

Evet, gerçekten her zaman sol bileğime özgürlüğü simgeleyen beyaz (şimdilerde kreme benzer bir renk oldu bu tabii, haha) bileklik takarım. Oyunculuğu sürdürmek ve üniversite için yaptığım tüm çalışmalarımı ve öğrenimimi bir kenara bırakmak hayatımın en zor kararıydı. Kararımdan kesinlikle pişmanlık duymuyorum ve bilekliğimi kişisel özgürlüğümü bulmam için neler gerektiğini ve çıktığım kişisel yolculuğu bana hatırlatması için takıyorum.

Hayatta en önemli olduğunu düşündüğün şeyler neler?

Aile ve arkadaşlar hayatta her zaman en önemli şeylerdir çünkü hayat zorlaştığında ve düştüğünde seni kaldırmak için etrafta sadece onlar oluyorlar. Büyük bir aileye sahip olmakla ödüllendirildim ve biz küçük yaşlardan itibaren birbirimizi sevmemiz gerektiği düşüncesiyle yetiştirildik. Bence yaşam çok kısa bu yüzden benim için ne kadar önemli olduklarını her zaman bilmelerini sağlıyorum. Aile ve arkadaşlar daima önce gelir!

Fanlardan Facebook ya da Myspace hesabın olup olmadığı sorusunu soran ve çok fazla sahtekara rastladıklarını anlatan birçok e-mail alıyoruz. Bu yüzden sormak zorundayız. Facebook ya da Myspace'in var mı?

Birçok sahte Myspace ve Facebook sayfası olduğunu fark ettim ve bu bence ilginç çünkü iki yerde de herhangi bir hesabım yok. Teknolojiye çok meraklıyım ama online sosyalleşme ağlarında takılacak vaktim yok, ayrıca oralarda tanıdığım bazı insanlar hakkında hikayeler uyduruluyor. Birilerine uğraşırken genellikle telefonu tercih ediyorum. Ben özelim ve online sosyalleşme ağları bence kişisellikten çok fazla ayrılmış. Yine de onlara olan ihtiyacı anlayabiliyorum, yıllardır konuşmadığın insanları bulabilmek güzel; sosyal ağlar bu açıdan çok yararlı.
♥ | ηєнιя | ♥
Süper Mod
Süper Mod
♥ | ηєнιя | ♥

Twilight Oyuncusu : Alice

MesajKonu: Geri: KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı   KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 8:17 am

Teşekkürler=)
♥ | вυѕє | ♥
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
♥ | вυѕє | ♥

Twilight Oyuncusu : Bella

MesajKonu: Geri: KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı   KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 11:52 am

Alice FAN demiş ki:
Teşekkürler=)
http://miley-demi-fan-tr.yetkinforum.com
JoeßşrMiley
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
JoeßşrMiley

MesajKonu: Geri: KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı   KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 6:41 pm

Önemli dğeil
♥ | Taylor ~ İrem | ♥
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
♥ | Taylor ~ İrem | ♥

Twilight Oyuncusu : Jacob

MesajKonu: Geri: KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı   KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 12:04 am

Sağol canım
JoeßşrMiley
Twilight Bağımlısı
Twilight Bağımlısı
JoeßşrMiley

MesajKonu: Geri: KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı   KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 4:02 pm

Önemli değil Çok Mutlu

KellanLutz Online'ın Kellan'la Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Stephenie Meyer in Breaking Down Röportajı
» Robert Pattinson Fandango Röportajı
» Kellan Lutz Neues Röportajı
» AnOther Man Dergisi Robert Pattinson Röportajı...
» Tutulma Basın Konferansı Röportajı