Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

S€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri

YazarMesaj
soğuk_düş
Twilight Fanı
Twilight Fanı
soğuk_düş

Twilight Oyuncusu : Emmet

S€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Empty
MesajKonu: S€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri   S€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:24 pm

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler Yani hissetmek isterler Bn de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Maviler giyer bulut olurumS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul yeşiller giyer bahar olurumS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum

Bulutlara yükledim hasretimiS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul rüzgarlarla yolladım sevgimiS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Bir kuş olup gitsemS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul aşsam şu enginleriS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul varsam senin yanına Öpsem doyasıyaS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul koklasam seniS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul en büyük hediye odur bana

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insanaS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul imkansız olduğun için aşığım sana! Sevgililer Günün kutlu olsun bir tanemS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul seni çok seviyorum

Gece bir başka giyer siyahınıS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutlulukS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul yüreğinde sevgi ve sadakatS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğüS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul uzat yanağını Muuckk!!!

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarımS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsinS€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri Virgul sevdiğimi söyleyebildiğim

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan Sevgililer günün kutlu olsun aşkım

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan Birlikte varalım nice yıllara

S€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» S€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri
» S€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri
» Süp£r Nickl£r
» NickL€r
» HariKa NickL€r