Twilight Türkiye Fan Club | TwilightFanTr.Forume.Biz
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Twilight sitemize üye (kayıt) olarak daha çok yararlanabilirsiniz..Lütfen kayıt olunuz..Üye olduysanız Giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Türkiye'nin bir numaralı Twilight fanına hoşgeldiniz! || Welcome to the best of Twilight fan of Turkey!

S€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri

YazarMesaj
soğuk_düş
Twilight Fanı
Twilight Fanı
soğuk_düş

Twilight Oyuncusu : Emmet

S€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Empty
MesajKonu: S€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri   S€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:25 pm

Eğer gökyüzü bir parça kağıtS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi Seni o kadar çok seviyorum ki

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin

Seni tahmin edeceğin kadar değilS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum

Gözlerin gözlerimdeS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul ellerin ellerimdeS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim Sevgililer günün kutlu olsun!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış Eskiler böyle der Gök kuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benimS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul canımsın

Kuyruklu yıldızlar vardırS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul dünyaya yetmiş yılda bir gelirler İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler Ben o yıldızı gördümS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul o da sensin bir tanem

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum Sevgililer günün kutlu olsun

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim Daha nice mutlu sevgililer gününe

Beni karanlıktan aydınlığaS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul yalandan gerçeğeS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler Seni seviyorum Daha nice günlere hep birlikte canım

Yaşamak özlemsizS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul özlem sevgisizS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değilS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle Seni seviyorum!

Seni denizdeki kumlarS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul gökteki yıldızlarS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul ormandaki ağaçlarS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul dünyadaki insanlarS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul okyanustaki sularS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Bir demet gül vermek isterim sana Güllerden güzelsin aslında Gülü bir günS€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri Virgul seni sonsuza dek seviyorum

.

S€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» S€vgiLiL€r GüNüN€ Msn Nickl€ri
» S€vgiLiL€r GüNüN€ Öz€L Msn Nickl€ri
» Süp£r Nickl£r
» NickL€r
» HariKa NickL€r